معرفی بعضی از بهترین بازی های آنلاین | آس پینگ 

آرشیو
اخبار و اطلاعیه ها
آدرس وبسایت

http://www.aceping.ir
کاهش پینگ

معرفی بعضی از بهترین بازی های آنلاین و شبکه ای در ایران

 

 

معرفی بعضی از بهترین بازی های آنلاین

 
امروزه خیلی از بازیکنان حرفه ای از طریق اینترنت به صورت آنلاین بازی میکنند ، از چندین سال قبل یاد داریم که بین این همه بازی هایی که منتشر شده است ، فقط تعدادی از بازی ها خیلی پرطرفدار هستند که قصد داریم برخی از بازی ها را معرفی کنیم.

 

 

بازی Counter Strike

بازی counter strike

بازی کانتر استریک یکی از بازی هایی بوده که خیلی سریع بین بازیکن های ایرانی جا افتاده و طرفدار های خیلی زیادی پیدا کرده است. زمانی که شرکت valve این بازی را منتظر کرد. به طرز جالبی به محبوبیت بالایی دریافت کرد که یکی از آن ویژگی ها این بود که این شرکت، بازی را به صورت آنلاین و تحت شبکه ای تبدیل کرد.

 

بازی Battlefield Heroes

 

بازی Battlefield Heroes

خیلی کم افراد پیدا میشود که درباره بازی های سری battel field اطلاعی نداشته باشد و اینکه آنهایی که تا به  حال این بازی را کرده اند با دیدن شماره انحصاری وب این بازی بسیار خوشحال میشوند. این بازی تحت وب است و کاملا رایگان می باشد.

 

بازی Dota all STAR Warcraft

 

 

بازی Warcraft

 
بازی وارکرافت یکی از پر طرفدارترین بازی است که امروزه در تمامی گیم نت ها معروف است. این بازی  به سبک استراتژیک است و  اینکه عرض کنم خدمت شما، این بازی 90 درصد بازیکن ها فقط به آنلاین بازی کردن علاقه دارند که بازی کنند. بازی وارکرافت توسط شرکت بازی سازی blizzard ساخته شده است.

 

برای آنلاین بازی کردن بدون لاگ و سرعت بالا با سرویس کاهش پینگ شرکت آس پینگ لذت ببرید.

موضوع : دسته‌بندی نشده

آموزش ها